Dětské oběti komunismu

Dnes je obecně známo, že komunismus napáchal ohromné množství zla a zrůdností.  Nad mnohými zůstává rozum stát. Jenže pod povrchem se skrývá ještě něco daleko horšího. Něco tak odporného, že při pouhé představě se člověku zvedá žaludek. To ostře kontrastuje s faktem, že moderní trend je říkat, jak bylo za komunistů lépe. Řeč je zde o vraždách dětí. Jednalo se o novorozence, ale také děti ve věku až do dvou let. Jejich proviněním bylo pouze to, že jejich maminky se nelíbili komunistickému režimu a tak je zavřel do vězení. V komunistických lágrech bylo těžké přežít jako dospělí, jako dítě to byl úkol vyloženě nadlidský.

Na hřbitově v Ďáblicích se nachází zapadlé místo u zdi, o kterém málokdo ví. Jsou zde šachty hromadných hrobů. Do těchto šachet bylo mimo jiné vyházeno 43 těl dětí, které se narodily matkám ve vězení a nebyly obrazem perfektní socialistické společnosti. To je jejich provinění a proto také museli zemřít. Je s podivem, že stále někteří z nás pochybují o tom, s jakou zrůdností jsme měli čest. Politický režim, který je ochoten obětovat a vraždit malé děti, nesmí mít nikdy nárok na existenci a už vůbec ne na slovo v demokratické společnosti, jak je tomu dnes.

 

2 Comments

 1. Vy populisté, co se vám hodí do krámu to použijete a překroutíte jako komunisti, takže si s nimi můžete směle podat ruce soudruzi. A zvát si na pietní akci fašistu Štětinu, to hovoří samo za sebe.
  Kdyby jste snad netušli čím že jste mě to nadzvedli tak srovnejte slova Stránského a vaše, vy tmáři a lháři. Citukij: “ Oto Stehlík z Dokumentačního střediska Konfederace politických vězňů je trochu skeptik. „Vidím to trošinku jinak, je to problematická otázka a je tam řada nejasností,“ řekl iDNES.cz. „Nedomnívám se, že by se tolik dětí mohlo narodit politickým vězeňkyním, tam se jedná o desítky dětí,“ vysvětlil svou úvahu.

  Stanislav Stránský připustil, že ne všech sedmatřicet pohřbených dětí patřilo politických vězeňkyním. „Dejme tomu, že tam je sedm dětí, které patří politickým rodinám. Zbytek jsou děti, které se prostě také narodily ve vězení,“ poznamenal.
  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/matku-masinovych-pohrbili-do-hromadneho-hrobu-s-detmi-vezenkyn-psr-/domaci.aspx?c=A080311_101459_domaci_adb
  Takže až vystřízlivíte z té oslavy, jak jste to zas všem nandali, přijde asi těžká kocovina, že lidi nejsou tak blbí, jak si myslíte. A Štětiny se zbavte, je to stoupenec hnědé politiky, která má hodně společného s tou rudou.
  Čest vaší práci!

  • Dobrý den,
   nechápu předně, proč jsme populisté. Jaromír Štětina je dobrej člověk, to, že byl na ukrajině na majdanu, neznamená, že je fašista.
   Z citace pana Stehlíka, že se jedná o desítky dětí, tak 43 patří mezi desítky dětí. A tou citací Stránského chcete říct, že dítě politického vězně, které zemře , je tragédie , ale pokud zemře dítě zlodějce, tak je to jedno? Pro nás z bezkomunistů jsou důležíté životy. Dítě jde do života jako tabula rasa a zabít ho je odporné vždy- komunistické přemyšlení, že smrt syna zločince je v pořádku, tady opravdu nerespektujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *