15

Řekněte NE komunistům

Komunistická ideologie je obecně přitažlivá, to už jsme všichni mnohokrát viděli. Nicméně každý komunistický experiment, každá komunistická vláda na světě selhala naprosto tragickými způsoby. Od totalitních režimů, kde byla svoboda osekána až na kost až po ty režimy, kde se běžně předhazují živí lidé smečkám hladovějicích psů. Každý komunistický režim selhal a je pro to nejen logické, ale i nutné předpokládat, že selžou i všechny ostatní, které ještě vzniknou. Proto je nutné říci komunistům NE! Protože dějiny nám tak dozajista radí. Hlavním problémem je, že tyto komunistické experimenty nejen, že zničili stovky milionů životů, ale také přímo ukončili (rozuměj zavraždili) něco mezi 80 000 000 a 100 000 000 životů. Každý člověk, který pochopí a prohlédne, co se skrývá pod rouškou komunismu, by měl mít povinnost udělat vše pro to, aby se taková situace již nikdy neopakovala. Tolerance ke komunismu nesmí mít v moderní společnosti místo, protože cena za ní je strašlivě a nedozírně vysoká!

Hlas rozumu

15 Comments

 1. Včera byla uctěna památka dětských obětí komunistů v Ďáblicích na hřbitově, kde do šachet bylo naházeno 43 4 dětí.Politický režim, který vraždí malé děti, nemá nárok na existenci a už vůbec ne v demokratické společnosti.Proto jednoznačně bez komunistů

 2. Velmi Vám děkujeme:) a samozřejmě souhlasíme, protože režim, který se nezajímá o životy dětí a nechává je umírat ve vězení, je opravdu zrůdný, stejně jako dnešní KSČM, když staví na odkazu minulosti.

 3. Také trvám na zrušeni KSČ, KSČM,nebo se podili na vraždě mého otce v 1971.

 4. VAŽENÉ DÁMY A PANOVÉ když VÁM na sibiři bolševici zastřeli příbuzného KDYŽ VÁM komunisté za druhé světové války udají příbuzného že pomáha partyzánům na GESTAPO,který okamžitě skončil v koncentračním táboře KDYŽ komuniste v roce 1945 rozkradli AMERICKOU povalečnou pomoc KDYŽ VÁM komunisté v roce 1948-1950-1989 rozkradou veškerý majetek uvězni do komunistického koncentračního tábora,URANOVÉ JACHYMOVSKÉ DOLY a přípravi VÁM 40 let komunistického temna,středověku inkvizice KDYŽ VÁM v roce 1997 do dnešního dne 2014 komunisté beztrestně za celých 18 let,rozkradou a zničí veškerý majetek,život,zdravi a dobrou pověst UVRHNOU VÁS DO STAVU NOUZE A KDYŽ VÁM nakonec jako věčnému stěžovateli zapali rodinný dům MOLOTOVÝMI KOKTEJLY,samozřejmě beztrestně, A UČINI Z VÁS BEZDOMOVCE,samozřejmě opětně beztrestně,jelikož u České policie na vedoucích místech jsou bývalí přislušníci komunistického krvavého komanda STB U SOUDU jsou komunisté U STÁTNÍHO ZÁSTUPITELSTVÍ VLÁDNÉ komunistická prokuratura VE STÁTNÍ správě vladnou komuniste-STB-lidové milice-udavači stb,COŽ ZNAMENÁ ŽE CELÝCH 18 LET komunisticko STB TERORU NA MUJ MAJETEK-OSOBU-RODINU V OKRESE KARVINÁ-OSTRAVA SE NEMUŽU DOMOCI SVÝCH PRÁV A SVOBODY.TIMTO SE TÁŽI MUŽE MI NĚKDO PORADIT NA KTEROU SPOLEČNOST SE MUŽU OBRATI ZE ŽÁDOSTI ABY komunisticko stb ZLOČINCE VE STÁTNÍ SPRÁVĚ A JEJICH LEVICOVOU EXTREMISTICKOU MLÁDEŽ,DĚTI S VĚŘŇOVIC(okres Karviná)POSTAVILI PŘED ŘADNY SOUD KTERY BY TYTO BOLŠEVICKÉ NESTVURY,které nejsou schopni se zařadit mezi civilizovanou společnost,POSLEL TAM KAM UŽ PATŘI MINIMALNĚ 60 LET.DĚKUJI.FRANTIŠEK FABER,OKRES KOMUNISTICKO STB zločincu,karvina.

  • Je mi 34, mam podobny osud, a bydlim ve stejnem kraji, pravdepodobne jsme sousede. Mam reseni jak prispet k likvidaci Ksc v CR i kdyz to bude trvat jeste dlouho! Pokud mate zajem o spolupraci, kontakt je rapa1@email.cz

 5. Takže, když chcete být bez komunistů, tak proč nebojujete proti Babišovi? Národ totálně zblblý ho volí a on byl spolupracovník StB (nechci napsat konfident). a komundíra až do poslední chvíle. Kecáte si tady a nevidíte si do huby. Trapný a on se vám musí smát, holečkové.

  • Dobrý den, souhlasím, že národ je zblblý. Babiše s jeho střetem zájmů, kdy si svým firmám posílá stovky milionů korun, je třeba také řešit.

 6. je to hrozné co s námi bolševici dělali a i dnes jsem pronásledovaný komunistickým udavačem i po revoluci.Denodenně pomlouvá,závidí atd.Škoda že se jim neudělalo to samý co prováděli slušným lidem,jako když kradli majetky, zavírali za jiné politické smýšlení

 7. Dávejme si pozor, už ten komunistický dobytek kazí naší mládež na vysokých školách!
  Je zapotřebí je likvidovat na každém kroku!!
  Po 25. letech to vypadá , že se zase snaží dostávat všude kam to jen jde.Nedejme jim šanci!

 8. Nechcete raději bojovat proti komunistům tím, že zde bude FUNGUJÍCÍ demokracie? A ne půl milionu nezaměstnaných (díky zfalšované metodice počítání, ve skutečnosti jich je skoro milion), feťáky, bezdmovce, mnohem víc korupce než bývalo…. PS: v čem jste lepší než komunisté? Vždyť jste nenávistní přesně jako oni, Jenže jako oni v padesátých letech. Chcete dělat věci, které oni sami už pak nedělali.

 9. Cerna kniha komunismu popisuje „jenom“ pocet zavrazdenych obeti,behem male prochazky Brooklynu Vam dojde ze tato infekcni nemoc nerespektuje hranice statu anebo rasy.Zive obeti teto nemoci nemaji poneti o tom ze jsou nakazeni ,jeden ze symptomu je grobianske chovani na verejnosti atd.

 10. Sledoval jsem dokument české televizio pohbívání do důlních šachet. Jsou to hrozné věci ale co je horší, že se to oběvuje až dnes. Dnes mi to připadá jako kopání do mrtvol. Proč se zákaz Ksč nezačal vynucovat tvrdě hned po 89.
  Nebyla k tomu vůle, protože s pomocí komunistů a po jejich zádech se vyhrabalo řada individuí a mnozí se tam producírují do dnes. A kdyby jsme se dostali k těm skartovaným svazkům stb kývala by se židle pod kde kým.

 11. Záměr zbohatlých bolševiků je znepřijemnít demokracii všem poctivým zaměstnancům v tomto státě. Po listopadovém cirkusu se projevili na všech sférách tohoto státu a výsledek je přesvědčující.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *