O komunismu

Komunismus je politickou ideologií, která hlásá společné vlastnictví, odmítá třídní rozdíly a chce docílit beztřídní společnosti. Komunisté se pak sdružují do politických uskupení, která mají za cíl zavedení takového systému. Nicméně všechny tyto politické kroky nakonec sklouzly k totalitě a naprostému selhání komunistické ideologie, kdy si její aplikace vyžádala až sto milionů obětí na životech. V České republice máme vlastní zkušenost s hrůzami komunistické vlády, ačkoliv mnozí již velmi rychle zapomínají a zločiny, kterých se komunisté u nás i ve světě dopustili, relativizují.

Existuje přehled zločinů, které komunisti jen na našem území vykonali. Zde jsou čísla mluvící za vše.

Komunistické zločiny za 40 let diktatury v Českoslovenku:

240 000 lidí muselo utéci před komunisty do zahraničí. Byli to především vzdělaní lidé, protože pro komunisty je inteligence hrozba. Vlastní myšlení nepřipadá v úvahu.

8000 lidí zemřelo v komunistických vězeních a pracovních táborech.

320 lidí zemřelo při pokusu dostat se do západních zemí. Překročení hranic byl totiž zločin. Střílet do vlastních lidí byla norma.

248 lidí bylo popraveno na základě smyšlených a zinscenovaných procesů, které po příkladu komunistické poslankyně Semelové mnozí komunisté chápou jako správné. Už jen pro to, že po mučení se byli nuceni souzení lidé přiznat.

113 lidí bylo zastřeleno během okupace.

Komunismu nebylo cizí ani zabíjení dětí. Komunisté se totiž nikdy nezajímali o hodnotu života, ale pouze o udržení moci. Dnes bohužel už čísla nejsou dohledatelné, ale odborníci se shodují, že desítky a možná stovky novorozenců zemřelo v komunistických kriminálech.

Pokud jste nesouhlasili a nechválili režim, dostali jste ZÁKAZ v přístupu k vyššímu vzdělání. Nikdo neměl svobodu projevu ani pohybu. Volební právo neexistovalo. Politické aktivity byly nepřípustné.

Komunismus je jednou z nejzrůdnějších věcí, které kdy lidstvo praktikovalo. Stálo nás to minimálně desítky milionů životů a stejně existují mnozí, kteří baží po jeho návratu. Největší zbraní komunismu je totiž ignorance a nebo netečnost lidí.

9 Comments

 1. Konecne. Dva roky od smrti Havla a uz se komuniste cpou, relativizuji a snazi se zmenit nazory spolecnosti. Prosim, nesnazte se tuto politickou stranu rusit, anebo zakazovat, je dobre vedet kdo kde presne stoji, protoze nalepka ‚Komunista‘ mluvi za vse. Lide musi vedet co za prasarnu komunismus je a potom uz se k moci nikdy nedostanou.

  • Dobrý den,
   bohužel v tomhle s Vámi nesouhlasím. Myšlenky se prosazují podle jejich síly a zanikají podle tlaku. Jistě, že nejde vymýtit myšlenku komunismu v Čechách , ale je možné ji potlačovat, seč nám síly stačí. Dnes děti ve školách nebudou znát historii tak blízko a v televizi uvidí veselé komunisty v europarlamentu a u nás. Pak si můžou říci, že je to legitimní volba, což dnes vlastně je. Jenže 100 milionu mrtvejch by se na to koukalo jinak- riziko existence komunistické strany je moc velké.

   • Já bych komunistickou stranu také nerušil-není to demokratické. Každopádně bych volal k zodpovědnosti před soud všechny, kteří se podíleli na hrůzách z předroku 1989. A aby je soudily nezávislé soudy v zahraničí. Nebudou je provázet žádné emoce. Komunismus byl poslední diktaturou, ale protože jsou lidé slepí a bezohlední, tak je volí znovu

 2. Komunismus = Fašismus,
  takto by se měla demokratická společnost už jednou vyhranit!
  V Evropě je ČR jen geograficky a nikdy zde nebude skutečná demokracie.
  Moskva je také „v Evropě“ a s demokracií si nikdy nebude umět poradit!!!

 3. Nádherná věta „Vlastní myšlení nepřipadá v úvahu.“ Což dnes znamená, že když budu myslet „vlastně“, nesmím se přitom odchylovat od ducha těchto stránek a kavárenského mainstreamu nebo České televize? Jinak to bude opět špatně?

 4. Fašistická prasata a odpad společnosti bezkomunistu je organizace jsou placení západem a krajně pravicovými stranami jako jsou např. ODS TOP09 ČI KDU-ČSL. Tenhleten bordel a zločiny kapitalismu se jim líbí protože s toho mají spousty peněz. Netuší že až se my komunisté vrátíme jednou k moci znovu je budeme věšet a znárodníme jim majetky co si nakradli. Proto šíří nenávist k nám komunistům a prosazují totalitní fašistické praktiky hlavně ze západu. Ale nevážení dobytkové doufám a chci se dožít znovu ÚNORU 1948. A co následovalo vám nemusím znovu opakovat protože jedině z nás komunistů máte šílený strach. My tu budeme pořád a šířit nenávist a jednou převezmeme moc násilným převratem tak jak to udělal v Rusku jedinečný a námi milovaný vůdce soudruh VLADIMÍR ILJIČ LENIN.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *